Saatmine

  1. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

4.1. Toodete garanteeritud tarneaeg on 10-30 tööpäeva kui toote juurde ei ole kirjutatud teisiti. Üldjuhul jääb toote tarneaeg, olenevalt tootest 10-30 tööpäeva piiridesse. Juhul, kui me ei suuda mõnda toodet 10-30 päevaga tarnida, informeerime Teid sellest koheselt. Vajadusel on Teil siis võimalus tellimus tühistada ja me kanname Teile raha tagasi.

4.2 E-pood ei arvesta Kliendi märkuseid tarneaja nõuete ja tellimuse tühistamiste kohta, mis ei ole eelnevalt E-poega kokku lepitud. Näiteks, kus Klient on pannud tellimuse juurde kirja, et kui X ajaks toode tema käes ei ole, siis ta tühistab tellimuse. E-pood täidab lepingus lubatud tarne ja valmistamisaja ja vastavaid lisanõudeid tellimuste juures arvesse ei võeta.

4.3.E-pood on kehtestanud vastavalt kulleritega sõlmitud lepingutele erinevad tasuta transpordi määrad. Täpsema info saab Kassas või Transpordi info  lehelt.

4.4. Kliendil on võimalus valida järgnevate kauba kättesaamisviiside vahel:

  1. Postipakk 

1.1 Postipakk postkontorisse – pakk saadetakse Omniva vahendusel Kliendi valitud postkontorisse, kliendile saadetakse saadetise kohale jõudmisel Omniva poolt e-posti ja SMS-i teel teavitus paki kohale jõudmisest. Seejärel saate isikut tõendava dokumendiga pakile enda valitud ajal järele minna. Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud Klientle isikut tõendava dokumendi esitamisel.

  1. Pakiautomaat

2.1 Pakiautomaat – pakk saadetakse Itella SmartPosti või Omniva pakiautomaati. Klient saab ostu vormistamisel valida, millisesse pakiautomaati oma pakk tellida. Kliendile saadetakse SMS ja võimalusel ka e-mail koos vastava koodiga, kui pakk on tema valitud pakiautomaati jõudnud ja sellele võib järgi minna.

4.5. Tellimuste kohale toimetamine toimub üldjuhul ainult Eesti Vabariigi territooriumil. Kui on soov tellida tooteid välismaale, siis tuleks enne E-poega ühendust võtta ja et täpsustada vastavad võimalused ja transpordi hinnad.

4.6. E-pood vastutab tellimuste tervelt kohaletoimetamise eest Kliendile.

4.7. Kui toode on purunenud transpordil, siis tuleb Kliendil poega ühendust võtta vastavalt “Pretensioonid ja nende lahendamine” tingimustele ja E-pood saadab välja uue toote.

4.8. Juhul, kui transpordifirmal (kuller, postipakk, pakiautomaat) ei õnnestu Kliendi antud kontaktandmetega toodet kohale toimetada (või klient ei võta seda välja) ning pakk suunatakse tagasi E-poodi, siis on E-poel õigus nõuda Kliendilt tekkinud kulude hüvitamist (üldjuhul tagastuskulu ja uus saatmise kulu)

4.9. Kui Klient soovib oma pakki ümber suunata teisele aadressile või pakiautomaati, kui pakk on juba E-poest välja saadetud, siis on E-poel õigus esitada Kliendile täiendav transpordi kulu arve.

4.10. Kui klient on teinud mitu tellimust, mille puhul transpordi viis, kontaktandmed ja väljastuskoht on kõik samad, siis on E-poel õigus saata tellimused välja ühe pakiga.