E-POE MÜÜGITINGIMUSED

E-poe www.arbaitersdesign.com  (edaspidi E-pood) omanik on Everef OÜ (registrikood 14979810), asukohaga Sõpruse pst 251-6, 13412 Tallinn, Eesti.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad E-poest kaupade ostmisel.

E-poes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest. Kõik veebipoes müüdavate kaupade hinnad on eurodes.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist. Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud E-poes vahetult kauba juures.

Tellimuse vormistamine

Kauba tellimiseks tuleb lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus, mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

 • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank.
 • Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest E-poe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest.

 1. Tooted ja ostu sooritamine 

2.1. Kõik kuvatavad tooted ei pruugi alati laos olemas olla.

2.2. Kui mõni toode puudub laost ja tellimust ei ole võimalik täita, siis võtab E-poe töötaja Kliendiga ühendust. Sellisel juhul pakutakse välja võimaliku uue tarneaja või toote asendamise samaväärse teise tootega, mis on sama hinna ja kvaliteediga. Kui  Klient ei ole uute tingimustega nõus võib keelduda tellimusest ja juba makstud raha tagastatakse.

2.3. Kuvatud tootepildid on illustratiivse tähendusega ning võivad erineda tegelikust tootest.

2.4 E-poes olevad tootekirjeldused ei ole ammendavad ja võivad sisaldada tahtmatuid vigu.

2.5. Klient kes valib välja soovitud tooted kohustub sisestama tellimuse täitmiseks nõutud andmed (perekonnanimi, eesnimi, kontakt telefon, elektronposti aadress, kättetoimetamise aadress, postiindeks, makseviisi)

2.6. Klient kohustub esitama tõesed andmed mis on vajalikud tellimuse täitmiseks. E-pood ei vastuta Kliendi poolt esitatud ebakorrektsetest andmetest tingitud tellimuse mitte täitmise või mistahes sellest tulenevate tagajärgede eest.

2.7. Kui klient soovib peale tellimuse esitamist veel muudatusi oma tellimuses tuleb ühendust võtta läbi e-poe kontaktivormi või telefoni teel ( 53 9599 42) ja lisada/öelda kindlasti oma tellimuse number. Muul viisil kontakti võtmisel ei saa E-pood tagada, et info tellimuse muudatuste kohta õigel ajal valmistajateni jõuab.

2.8. Tellimus võetakse poes käsitlemisele alles peale makse laekumist. Enne makse laekumist tellimuse ettevalmistust (laoseisu kontrolli, kujunduste valmistamist jne) ei toimu.

2.9. Ostu vormistamisel saadetakse kliendile järgnevad meilid:

 • Tellimuse kinnitus, kus on näha ostetud tooted, koos kliendi tellitud muudatustega 
 • Maksmiseks vajalikud andmed 
 • Makse laekumise kohta kinnitus – pangalinkide puhul automaatselt, muul juhul peale E-pood poolset pangakontode kontrolli 
 • Tellimuse ettevalmistuse teade – teade, mis informeerib Klienti, et tema tellimus on poe töötajate poolt käsitlemisele võetud (tehakse kavandeid ja valmistatakse toode – üldjuhul kulub selles staatuses tellimuse saatmiseni üldjuhul 1-2 päeva) 
 • Saadetud teade – antud teade saadetakse automaatselt, kui kliendi pakk on üle antud transpordifirmale
 • Kuni 14 päeva jooksul peale tellimuse esitamist saadetakse kliendile tagasisidet küsiv e-mail, kus kliendil on võimalik hinnata toote ja teenuse kvaliteeti

2.10. Kui klient on soovinud eelvaadet, siis valmistatakse kliendile maksimaalselt kaks kujundus versiooni. Kui klient soovib täiendavaid kujundusi ja muudatusi, siis on see eraldi tasustatav. 

 1. Tarneaeg ja kohaletoimetamise tingimused

4.1. Toodete garanteeritud tarneaeg on 10-30 tööpäeva kui toote juurde ei ole kirjutatud teisiti. Üldjuhul jääb toote tarneaeg, olenevalt tootest 10-30 tööpäeva piiridesse. Juhul, kui me ei suuda mõnda toodet 10-30 päevaga tarnida, informeerime Teid sellest koheselt. Vajadusel on Teil siis võimalus tellimus tühistada ja me kanname Teile raha tagasi.

4.2 E-pood ei arvesta Kliendi märkuseid tarneaja nõuete ja tellimuse tühistamiste kohta, mis ei ole eelnevalt E-poega kokku lepitud. Näiteks, kus Klient on pannud tellimuse juurde kirja, et kui X ajaks toode tema käes ei ole, siis ta tühistab tellimuse. E-pood täidab lepingus lubatud tarne ja valmistamisaja ja vastavaid lisanõudeid tellimuste juures arvesse ei võeta.

4.3.E-pood on kehtestanud vastavalt kulleritega sõlmitud lepingutele erinevad tasuta transpordi määrad. Täpsema info saab Kassas või Transpordi info  lehelt.

4.4. Kliendil on võimalus valida järgnevate kauba kättesaamisviiside vahel:

 1. Postipakk 
 2. Pakiautomaat
 3. Postipakk postkontorisse – pakk saadetakse Omniva vahendusel Kliendi valitud postkontorisse, kliendile saadetakse saadetise kohale jõudmisel Omniva poolt e-posti ja SMS-i teel teavitus paki kohale jõudmisest. Seejärel saate isikut tõendava dokumendiga pakile enda valitud ajal järele minna. Tellitud kaupade üleandmine toimub vaid tellimuses märgitud Klientle isikut tõendava dokumendi esitamisel.
 4. Pakiautomaat – pakk saadetakse Itella SmartPosti või Omniva pakiautomaati. Klient saab ostu vormistamisel valida, millisesse pakiautomaati oma pakk tellida. Kliendile saadetakse SMS ja võimalusel ka e-mail koos vastava koodiga, kui pakk on tema valitud pakiautomaati jõudnud ja sellele võib järgi minna.

4.5. Tellimuste kohale toimetamine toimub üldjuhul ainult Eesti Vabariigi territooriumil. Kui on soov tellida tooteid välismaale, siis tuleks enne E-poega ühendust võtta ja et täpsustada vastavad võimalused ja transpordi hinnad.

4.6. E-pood vastutab tellimuste tervelt kohaletoimetamise eest Kliendile.

4.7. Kui toode on purunenud transpordil, siis tuleb Kliendil poega ühendust võtta vastavalt “Pretensioonid ja nende lahendamine” tingimustele ja E-pood saadab välja uue toote.

4.8. Juhul, kui transpordifirmal (kuller, postipakk, pakiautomaat) ei õnnestu Kliendi antud kontaktandmetega toodet kohale toimetada (või klient ei võta seda välja) ning pakk suunatakse tagasi E-poodi, siis on E-poel õigus nõuda Kliendilt tekkinud kulude hüvitamist (üldjuhul tagastuskulu ja uus saatmise kulu)

4.9. Kui Klient soovib oma pakki ümber suunata teisele aadressile või pakiautomaati, kui pakk on juba E-poest välja saadetud, siis on E-poel õigus esitada Kliendile täiendav transpordi kulu arve.

4.10. Kui klient on teinud mitu tellimust, mille puhul transpordi viis, kontaktandmed ja väljastuskoht on kõik samad, siis on E-poel õigus saata tellimused välja ühe pakiga.